Garantija
latviešu valoda krievu valoda
Auto Gāze

Ekonomija

Produkti

Garantija

Galerija

Par mums

Kontakti

Jautājumi


flashlube-europe
Garantijas nosac?jumi
Ikvienam automobīlim, kuram "AGI centrs" pilnībā ir uzstādījis auto gāzes iekārtu, tiek dota garantija uz uztādītām ierīcēm.
1. "AGI centrs" garantē Itālijā, Polijā vai Turcijā ražotām gāzes barošanas sistēmām normālu darbību viena gada laikā vai 30000 km nobraukumā. Minētajā garantijas laikā "AGI centrs" apņemas bez maksas novērst jebkurus defektus gāzes barošanas sistēmā savā darbnīcā.
2. "AGI centrs" neatbild par transportlīdzekļa mezglu vai gāzes iekārtas bojājumiem, kas radušies:
2.1. nepareizas gāzes iekārtas ekspluatācijas rezultātā;
2.2. zemas kvalitātes sašķidrinātās naftas gāzes izmantošanas rezultātā;
2.3. bojātas automobīļa aizdedzes sistēmas rezultātā.
3. Garantijas saistības saglabājas pie regulārās tehniskās apkopes nosacījumu izpildes, kuri ir atrunāti garantijas talonā.
4. Elektotehniskās ierīces ar mehāniskiem bojājumiem vai mitruma bojājumiem atteices gadījumā pēc garantijas nenomaina. (Mazgājot motoru elektrotehniskām ierīcēm jābūt pasargātām no mitruma piekļūšanas).
5. Garantijas saistībās neietilpst tehniskā palīdzība ceļā un transportlīdzekļa stāvvietās.Garantija Prins VSI

Uzstādot Holandē ražoto (Prins) auto gāzes iekārtu automobīlim "AGI centrs" garantē, ka piegādātā Prins produkcija ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem ar pirmšķirīgu apdari.
Tomēr ja kāds defekts, kas ir atklāts Prins piegādātajā produkcijā, kas ir ražošanas un/vai materiāla brāķis, pēc izmeklēšanas, "AGI centrs" novērsīs (ja ir novēršams) esošo defektu un noteiktā laika posmā izgatavos derīgu nepieciešamo detaļu nomaiņai, vai pilnīgi vai daļēji nomainīs produktu vai atmaksās detaļas vērtību.
Ja iekārta ir uzstādīta pie autorizētam Prins pārstāvja Latvijā, SIA "AGI centrs", pēc standarta montāžas instrukcijām un likumīgām prasībām, tad iekārtas garantijas laiks ir 24 mēneši bez nobraukuma ierobežojuma.
Garantijas saistības saglabājas pie regulārās tehniskās apkopes nosacījumu izpildes, kuri ir atrunāti servisa garantijas grāmatā.